poniedziałek, 21 stycznia 2019

OJCZYZNA GNIJE OD SPODU


Jak w żadnym innym kraju Europy, w Polsce, podobnie jak w Indiach traktuje się księży jak święte byczki, stąd pedofilia i rozpusta w Kościele się grubą warstwą ściele. a duże media, szczególnie te ukierunkowane partyjnie, czyt. telewizja Kurskiego zwana kurwizją milczą, Kościół oczywiście tym bardziej. Partia rządząca będzie bronić do upadłego zboczonych księży, PO również nie pozwoli zrobić im krzywdy... a ofiary?. Ofiary tych zboczeńców każda władza ma głęboko w dupie. Przyzwyczailiśmy się do tego, jako że obie te partie wylęgły się z jednego jaja pod tytułem AWS, powstałym do walki z lewicą. Po prostu podzielili się wojną o stołki pół na pół. Jedni jako bardziej radykalni katolicy, z których każdy miał w rodzinie jeżeli nie biskupa to przynajmniej prostego księdza, to poselstwo dzisiejszego PiS, drudzy to ci, którzy nie ukończyli uczelni ewangelicznych w świeckich przybytkach nauki, ale pozostawali pod wpływem Kościoła, często tkwili w ambicjach poszukiwania przodków o błękitnej krwi. To posłowie dzisiejszej Platformy Obywatelskiej. Jedni i drudzy pozostają sługami kleru, a zatem jak można od nich żądać ścigania pedofilów w sutannach. Sługami, bo w kościołach szukali „wsparcia w walkach o tron”. Muszą pozostawać konsekwentni w spłacaniu długów. Być może film KLER mógł ich poruszyć, ale oni trwają przy swoich przekonaniach i posłuszeństwie, albowiem słowo proboszcza jest dla nich równe słowu prezesa Kaczyńskiego, albo przewodniczącego Schetyny. Dlatego nie oczekujmy rewolucji. Zresztą kto z nich udałby się do kina na film, który jest zakazany i który zagraża utraceniem łaski zbawienia wiecznego. To zgnilizna państwa, bowiem taki parlament nie jest w stanie wygenerować nic postępowego, co by mogło umieścić nasz naród w gronie narodów prawdziwej Europy. Ta zgnilizna wymaga wiele zabiegów natury prawnej i administracyjnej, ale jak to wykonać skoro laskę wyborców kupuje się za pieniądze tych wyborców. Przykładem jest list prezydenta Nowej Soli pana Wadima Tyszkiewicza: poczytajcie:

Przyszła właśnie do mnie mieszkanka miasta z żądaniem remontu mieszkania komunalnego (wymiana dwóch pieców i wszystkich okien). Okazało się, że zaległości w opłatach sięgają już 5000 zł, przy ok. 200 zł czynszu miesięcznego (po odjęciu dodatku mieszkaniowego wypłacanego przez miasto) za 70 m2 mieszkania, w którym mieszka 9 osób, w tym 4 osoby dorosłe. Żadna z tych osób nie pracuje. Pani też nie pracuje bo ma czwórkę dzieci. Dostaje 1500 zł z programu 500+ i inne zasiłki socjalne. Na pytanie co z pozostałymi dorosłymi osobami, usłyszałem, że mama (57 lat) jest chora. To spytałem, skoro chora, to dostaje zapewne rentę? Pani wyjaśniła, że jej matka nie dostaje renty, gdyż nigdy w życiu nie pracowała, a jeśli już, to na czarno. Córka żyje jak mama. Rodzi się pytanie, jak będą żyły dzieci tej pani, wychowane w domu, w którym nikt nie pracuje, ale jakoś wszyscy sobie radzą. Czy nie jest tak, że nieprzemyślana, źle kierowana pomoc społeczna prowadzi do dziedziczenia patologii i biedy”, Oczywiście że tak. Ten przypadek nie jest wyjątkiem. To wyborcy potencjalni Prawa i Sprawiedliwości. Im jest tak dobrze. Jak chałupa się wali idą po pomoc do urzędu, by ten z pieniędzy podatników im ją wyremontował. Ma to być forma zapłaty za głos oddany na PiS. W takich rodzinach rodzą się często przyszli pensjonariusze cel więziennych, bowiem nędza popycha ich do zbrodni na ….. niewinnych, jako że przemoc spowodowana nieuctwem młodego człowieka rodzi w nim zew odwetu za swój los czego dotykalnym przykładem było zasztyletowanie prezydenta Gdańska P. Adamowicza. Takich to ludzi rozgrzesza swymi wypowiedziami rzeczniczka rządu Beata Mazurek, jakoby śmierć Adamowiczowi została zadana przez opozycję. Nie rozumnie, że podobne plugastwa lokują ją jako katoliczkę na samym dnie braku moralności. A ksiądz Walczak mówi o niej że :”Osobiście po raz kolejny oświadczam, że, jako katolicki kapłan czuję się, w mych religijnych uczuciach zraniony przez pani partię. Nie dość że siejecie nienawiść, to w dodatku jesteście źródłem zgorszenia dla wierzących i niewierzących. Wraz z zagubionymi przedstawicielami duchowieństwa, fałszujecie oblicze chrześcijaństwa. Modlicie się pod figurą mając diabła za skórą”.

  

2 komentarze:

  1. Odciąć zgniliznę, posmarować maścią, może da sie jeszcze uratować kraj.Lodzia

    OdpowiedzUsuń
  2. Tyszkiewicz był na pogrzebie Adamowicza.To dobry człowiek.

    OdpowiedzUsuń

ŚMIECH, PRAWIE RECHOT

Vivat, brawo. Do Polski zawitał długo zapowiadany przez papieża Franciszka pogromca pedofilów w sutannach abp Charles   Scicluna, duchow...