poniedziałek, 14 stycznia 2019

CZUŁEM TO CAŁYM CIAŁEMNie jestem zbyt lękliwy, ale czułem to całym ciałem. Czułem, że nadchodzi coś, czyli bodaj najobrzydliwszy moment, czyli faszyzm. Zwyczajny faszyzm, jak powiadają literatura, film, a także media publicystyczne. Faszyzm w Polsce już jest. Wykluł się z jaj znoszonych przez nienawiść do przeciwników politycznych. Jaj znoszonych przez poselstwo Pawłowicz, Piętę, a praktycznie przez całą rzeszę (to dobre skojarzenie) polityków skrajnej prawicy ulokowanych tzw. koalicji pisowskiej. Podobnie zatrute jaja znajdujemy w kruchtach kościelnych i kuriach biskupich. Te najbardziej zaśmierdnięte, całodobowo znajdziesz normalny Polaku w mediach Rydzyka, zakonnika zwanego doktorem nienawiści i zachłanności. Któż to jest ksiądz Międlar i ks. Kneblewski z Bydgoszczy, pierwszy nazista RP, każdy już wie. Co się wyrabia na zlotach kiboli i ziomali na Jasnej Górze tym bardziej. Jeszcze wstrętniej, bo kloacznie cuchnie z siedziby mediów rządowych. Szczucie człowieka na człowieka całodobowo wylewa się z jap przeróżnych Ziemców,  Rachoniów, Pietrzaków, Stankiewiczów, Ziemkiewiczów, Cejrowskich i dziesiątków innych trolli dobrze opłacanych z naszych podatków. To co stało się w Gdańsku w dniu bodaj najradośniejszym dla serc Polaków, w dniu kolejnego finału WOŚP jest m.in. namacalnym owocem bluzgów  „fryzjerek” Kołakowskiej i jej córki (PiS), które to z ochotą chciały golić głowy posłankom opozycji. Nie ma co się oszukiwać. Nożownik wbijający ostrze w serce prezydenta Gdańska, to postać bliska ideowo ONR i MW, która jeszcze za życia pana Adamowicza wystawiła mu akt zgonu. Nikt kto myśli i jest poprawnie wychowany nie powie, że rodzący się w Polsce faszyzm (przykładowo patrz: Ostrów Wlkp, Sokółka) nie zagraża naszej wolności, a nawet niepodległości, z której 100 lecia byliśmy tak dumni w dniu 11 listopada 2018. Otóż zagraża. Jeżeli nie postawimy kategorycznej tamy szerzącej się fizycznej i werbalnej przemocy, to tę niepodległość, ale i wolność rychło utracimy.
Odpryskiem tego politycznego mordu jest rezygnacja Jerzego Owsiaka z dalszego dyrygowania WOŚP. Orkiestrą, która przez 27 lat grania wzbogaciła polskie szpitale w konieczne sprzęty medyczne warte jeden miliard złotych. To unikalne w skali światowej zjawisko, bo ten miliard wypłynął z serc Polaków mimo oskarżeń rzucanych na Owsiaka ze strony prawicy i duchowieństwa. 13 stycznia 2018 to kolejna data która będzie zapisana w historii polskich mordów politycznych. Świat przeciera oczy ze zdumnienia co też się w tej Polsce wyprawia. Z jaj prawicowych kwok wykluwa się faszyzm. Czy nie ma na to lekarstwa?. A kartka wyborcza to co?????

5 komentarzy:

 1. Oooo, napewno wyleją się heity lewactwa..

  OdpowiedzUsuń
 2. Najbardziej mi szkoda pana Owsiaka, który dał wyraz wzburzenia poprzez rezygnację z Orkiestry. Nie wolno mu na to pozwolic. Natomiast hejterów nalezy nie tylko karac mandatami ale i wsadzac do więzień. Wstyd być Polakiem. Osobiscie bardzo cierpię po morderstwie prezydenta Gdańska. Kaszubka.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mord dokonany na prezydencie Gdanska przez wyrzutka społeczeństwa wskazuje że był on zaplanowany nie tylko przez niego ale i sprzyjające mu siły polityczne. Brak obecnosci na minucie ciszy dla uczczenia postaci AdamowiczA jego wrogów: kaczyńskiego terleckiego i Mazurek swiadczy o wscieklym panstwie. Lodzia

  OdpowiedzUsuń
 4. “Ciemność nie może przezwyciężyć ciemności, uczyni to tylko światło. Nienawiść nie może przezwyciężyć nienawiści, Może to zrobić jedynie miłość.”
  Martin Luther King. Opanujmy się.

  OdpowiedzUsuń
 5. Kto miał dostep do normalnej telewizji, dzieki temu obejrzał ceremonię pogrzebową prezydenta Gdańska ten wie, że mój post jest jakże prawdziwy chociaz mało dostateczny. Cała natomiast prawda zawiera się w wystąpieniu o. Wisniewskiego, jednego z niewielu kapłanów brzydzących sie pis, a tak prawdziwie całą polską obrzydliwą polityką.

  OdpowiedzUsuń

ŚMIECH, PRAWIE RECHOT

Vivat, brawo. Do Polski zawitał długo zapowiadany przez papieża Franciszka pogromca pedofilów w sutannach abp Charles   Scicluna, duchow...