czwartek, 11 czerwca 2020

NIEOKREŚLONE ZABURZENIA PSYCHICZNE F99

NIE MNIE TO OCENIAĆ, ALE LOGIKA MÓWI SWOJE

F99 - Zaburzenie psychiczne, inaczej nieokreślone. Tak stoi w encyklopedii chorób.

Stało się tak zaraz po katastrofie smoleńskiej, pod wpływem wynurzeń Antoniego Macierewicza, który to zaszczepił połowie społeczeństwa głupotę, nazywając wypadek lotniczy zamachem ze strony obsługi lotniska obsługiwanego przez żołnierzy rosyjskich, a ja nazwałem to schorzeniem. Smoleńsk, to jest wojskowe lotnisko, a w zasadzie jego resztki po kasacji. Wybuchła ciężka choroba u co ważniejszych osobistości PiS,  To własnie F99, bardzo zaraźliwe świństwo, kto wie czy nie gorsze od COVID 19, bo swym epidemicznym zasięgiem objęła blisko 1/4  dorosłego społeczeństwa. Minęło od tamtego wydarzenia ponad 10 lat, w ciągu których Jarosław Kaczyński otoczony swymi wyznawcami w miesięcznych odstępach odprawiał na placu Piłsudskiego swoje "gorzkie żale" podburzając społeczeństwo do buntu przeciw rządowi sprawowanemu przez Donalda Tuska, sam zaś wystartował w wyborach na prezydenta RP. Oczywiście przegrał z kandydatem PO Bronisławem Komorowskim, co wzbudziło kotłowaninę emocjonalną w jego mózgu. W końcu jego brat pod Smoleńskiem poniósł śmierć. Kto wie czy to nie z jego winy?. Liczył więc na zwycięstwo. Szalał jak nawiedzony przez zastępy diabłów, a gdy udało mu się wygrać w końcu wybory parlamentarne spośród kilkuset swoich miernych ale wiernych zbudował rząd a następnie swoimi nadzwyczaj dobrze opłacanymi towarzyszami obsadził kolejno stanowiska wojewodów, prezesów spółek Skarbu Państwa, banki, policję, wojsko, sądy i prokuraturę. Słowem wszystkie ważne instytucje państwowe. Jak to bywa w czasach pandemii, oni wszyscy zostali dotknięci tym zaraźliwym paskudztwem F99, tym bardziej iż w celu budowy osłony społecznej przejął także media w postaci radia i TVP, jako całodobowe fabryki propagandy, zaś dużą część społeczeństwa kupił datkami w postaci 500+, 300+ oraz tzw. trzynastką dla emerytów. Mądre posunięcia, trzeba mu przyznać. Wyznaczył  posłusznego sobie absolwenta UJ na prezydenta i przy pomocy Kościoła dobrze opłacanego z kasy państwa zapewnił mu wygraną w wyborach. W ten sposób podporządkował sobie w absolutny sposób parlament, rząd i wszystkie instytucje.


                                               A może to 3,5 promila.
Dzisiaj napisał list do swoich wyznawców by nie dopuścili do zwycięstwa w wyborach na prezydenta RP 2020 Rafała Trzaskowskiego, strasząc naród "ideologią LGBT". Ideologią której sam nie rozumie, bo w końcu cóż ona znaczy?. Stał się dla prostego ludu wysłannikiem boga żywego i tak go odbierają wszyscy urzędnicy. Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak powiada w "PRZEGLĄDZIE" że zarówno premier jak i wszyscy ministrowie po prostu się go panicznie boją. Sprawdziłem, powiada dalej, katalog cech psychopaty i pasują do niego idealnie jak ulał. A ja już 10 lat temu zadałem sobie trudu i jego cechy skatalogowałem pod symbolem F99. Prawda, oni się go bardzo boją, ale on ich się też boi obstawiając się ochroną za miliony złotych w skali roku. I popatrzcie państwo, człowiek z taką chorobą zatruwa kraj 38 milionowy już od dziesięciu lat, przy tym chce wyrwać go z Unii Europejskiej. A przecie ten człowiek to zwykły poseł, bez żadnego tytularnego stanowiska państwowego. Czyż to nie jest sztuka w polityce?.Nie to nie jest żadna sztuka. To tylko świadczy o beznadziejnym, a przy tym przekupnym społeczeństwie, które ten kurdupel nazywa hołotą i zdradzieckimi mordami. To przypomina czasy przedrozbiorowe, gdy społeczeństwo na czele ze szlachtą sflaczało na tyle, iż nie nadawało się do rządzenia i obrony tego kraju. Król właził do łóżka carycy Katarzyny, zaś szlachta balowała jak nie przymierzając generalicja w okresie przedwojennym. To się musiało zemścić i się zemściło. Szkoda tylko że cierpieniem i śmiercią musiał się podzielić wyłącznie biedny naród.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

ŚWIŃTUCH, NIE EWANGELISTA

I nie żaden premier. Chociaż dla skorumpowanego Kościoła polskiego „ewangelista Mateusz” obok innego „świńtucha” Marka Szumowskiego,...